Zajištění hostesek / promotérů

Hledáte ozdobu vašich eventů, konferencí, veletrhů a přehlídek? Nebo tváře, které budou navenek reprezentovat vaši firmu? Modelky a hostesky z naší agentury pozvednou váš event na další úroveň a klienti na vás jen tak nezapomenou!

Jsme jedinou společností v Olomouci, která na profesionální úrovni zajišťuje hostesky, modelkya modely. Mluví za nás naše zkušenosti se samotným organizováním eventů, ale i s vedením modelingové agentury v Olomouci a pořádáním soutěže Miss Aerobik. Podíleli jsme se například na promo kampani pro L'Oréal, pravidelně dodáváme hostesky na akce do obchodních center Galerie Moritz, Galerie Přerov a Zlatá Brána v Olomouckém kraji a podílíme se na různorodých foceních.

Z naší rozsáhlé databáze společně vybereme dívky a muže přesně podle vašich představ. Vždy klademe důraz na jejich příjemný vzhled i vystupování, znalost cizích jazyků a profesionalitu. Navíc přímo na vaší akci zajistíme supervizi. Hostesky, modelky a modely zajišťujeme po celé České i Slovenské republice.

Mimo jiné zajišťujeme i brigádnice a brigádníky, kteří vám vypomůžou s přípravami vašeho eventu. Nebojí se jakékoliv práce, od přestavování sálu až po roznášení jídla, leštění sklenic a úklidovou činnost na akci.

Podílíme se také na zjištění promotérů a promotérek. Naši promotéři podpoří a zviditelní vaši značku, určitý produkt nebo službu. Pro zákazníky se pak stanete atraktivnějšími a viditelnějšími. V kamenném obchodě, na veřejném místě nebo kdekoliv jinde kultivovaně osloví návštěvníky akce a seznámí je s portfoliem firmy. Díky zvládnuté organizaci na vás vaši klienti budou ještě dlouho vzpomínat!


Iveta Janíková - koordinátorka

Iveta Janíková hostestky Olomouc

O vedení a zajišťování hostesek, promotérů, modelek a modelů na vaši akci se postará naše koordinátorka Iveta Janíková, která vám může nabídnout více než sedmileté zkušenosti v této oblasti.

Více než rok fotila pro obuv Baťa, dlouhé roky spolupracovala s nadací SYNOT, účastnila se českých i zahraničních akcí pro Barum Rally, Moto GP, Czech Truck Prix, Epilog Brno nebo DTM závody. Podílela se na řadě veletrhů, autosalonů a boxerských galavečerů. Díky těmto zkušenostem přesně ví, jak akci zajistit tak, aby měla hladký průběh.

Kontaktní údaje:
+420 732 228 323
hostesky@evenpro.czJak to vypadá na akci od Evenpro?

Modelky

Naše profesionální modelky dokáží ozdobit vaši akci, ale také titulní strany magazínů. Mohou se stát tváří vaší společnosti, produktu nebo služby. Na přehlídkových molech jsou jako doma. Mají bohaté zkušenosti a krom krásy mohou nabídnout i veselou, milou a energickou osobnost. Všechny splňují kritéria míry i výšky.

VIP hostesky

Milé a krásné hostesky s letitými zkušenostmi z promo akcí pro různé firmy. Krom dokonalého vzhledu, který bude reprezentovat vaši firmu, mohou nabídnout i vysokoškolské vzdělání a schopnost dorozumět se s hosty v několika jazycích. Splňují kritéria výšky a míry.

Hostesky

Milé, krásné a zkušené hostesky, které ozdobí každou vaši akci. Mohou vám pomoci například při vítání hostů, rozdávání welcome drinku, nebo vedení quest listu. Na promo akcích zpropagují váš produkt či službu.

Modelové

Krásní a charismatičtí muži s dokonale vypracovanou postavou? Všichni naši modelové splňují tato kritéria, která mohou přivést ženy k mdlobám. Modelové vám pomohou s focením nebo přehlídkou. Mají několikaleté zkušenosti a splňují vše, co si budete přát.

Promotéři / promotérky

Naši promotéři a promotérky podpoří a zviditelní vaši značku, určitý produkt nebo službu a učiní je pro zákazníky atraktivnější a viditelnější. V kamenném obchodě, na veřejném místě nebo kdekoliv jinde kultivovaně osloví návštěvníky akcí a seznámí je s portfoliem firmy. Jsou připraveni zajistit a poskytnou profesionální služby při kulturních, vzdělávacích, obchodních a jiných společenských akcích. Poskytují informace organizačního charakteru, vítají hosty, překládají nebo tlumočí, vaří kávu, vyřizují a vedou příslušné agendy.

Kontaktujte nás